عكاسي كودك در خواب
۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۵:۵۴| بازدید: | نویسنده آتليه كودك | آتليه نوزاد | آتليه بارداري | نظرات (0)

عكاسي كودك در خواب از سوژه هاي بسيار جالب عكاسي به شمار مي آيد و همچنين نياز به ذوق و حوصله زيادي از طرف عكاس دارد در عكاسي كودك در خواب با بكار گرفتن تكنيك هاي خاص و نورپردازي مي توان عكس هاي جذاب و دوست داشتني از كودگان در حال خواب گرفت.

چرا كه كودكان و به ويژه نوزادان اكثر ساعات روز در خواب هستند و بدن كودك در حالت خواب فيگورهاي زيادي را به خود ميگيرد مخصوصا به راحتي به حالت دمر در مي آيد. البته روحيات كودك نيز در نحوه عكاسي پرتره نقش مهمي را ايفا مي كند.

هنرعكاس در عكاسي كودك در خواب

عكاسي كودك در خواب نياز به همت زياد از سوي عكاس دارد زيرا بيشتر كودكان در محيط نا آشناي آتليه كودك بي قراري  ميكنند از اين رو كار اساني نيست. ولي از انجا كه كودك مدت زمان طولاني را در آتليه صرف ميكند و با عوض كردن لباس ها  و قرار گرفتن بين دكورهاي مختلف خسته ميشود و به خواب مي رود  زمان مناسبي براي عكاسي كودك در خواب فراهم ميشود عكاس از اين خواب عميق كودك استفاده كرده و با ذوق هنري خود عكس هاي زيبايي را خلق كند.

عكس هاي دوست داشتني از كودكان در خواب

در عكاسي كودك در خواب  از وسايل و دكوراسيون خاصي استفاده ميشود و عكاس با هنر و مهارت خود ژست هاي جالبي به بدن كودك ميدهدمعمولا لباس كودكان در اين سن شل و مچاله  به نظر ميرسد و اين موضوع در عكاسي كودك در خواب زياد جالب به نظر نميرسد.در عكاسي كودكان در خواب معمولا به انها لباسي پوشانده نمي شود اين حالت براي كودكان زير ۲ ماه بسيار شيرين و دلنشبن است همچنين.معمولا از گل سر، پاپوش هاي بافتني ، پارچه هاي زيبا، فون ها و سبدهاي خاص در عكاسي كودك   استفاده مي شود واكثر پدر و مادر ها از ديدن عكس كودكان خود در خواب با فيگورها و دكورهاي زيبا لذت زيادي ميبرند و اظهار ميكنند كه حس بسيار جالبي را به انها منتقل ميشود

منبع:

www.google.com

برچسب‌ها: آتليه كودك، عكاسي كودك، عكس كودك، آتليه عكاسي كودك، بهترين آتليه كودك، آتليه كودك شهرك غرب،

[ ]

:: مطالب مشابه
{COMMENTS}
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

بقیه صفحات

درباره سایت
موضوعات
موضوعي ثبت نشده است
عضویت در خبرنامه
عضویت لغو عضویت
نظر سنجی سایت
نتیجه
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
لینک های تبادلی اتوماتیک
فاقد لینک
ورود به سایت
نام کاربری :
پسورد :
عضویت در سایت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار سایت
بازدیدکنندگان امروز : 55
بازدیدکنندگان دیروز : 53
افراد آنلاین : 1
کل بازدیدکنندگان : 23522
دیگر موارد